HAKKIMIZDA

Karaçor Plastik, Dede Karaçor tarafından 2000 yılında faaliyetine başlamış olup, Türkiye'nin tekstik sektörürünün merkezi olan Denizli ilinde profesyonel bir askı fabrikasıdır. Fabrikamız en yakın uluslararası havalimanı olan İzmir Adnan Menderes Havalimanı'na ve İzmir Limanına 200km mesafededir. Karaçor Plastik ürünleri ile tüm Türkiye ve İngiltere, Fransa, Almanya, İtalya, Hollanda, Danimarka, Portekiz, İspanya, Mısır, Pakistan, Hindistan, Hong Kong ve Çin ülkelerine hizmet vermektedir.

 

 

Misyonumuz :  Müşteri isteklerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, dünya standartlarında üstün kalite ile üretim yapmak.

 

Vizyonumuz : Karaçor Plastik genel olarak elbise askıları, havlı askıları, düğme ve 200 civarı ürün yelpazesi ile müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi vizyonu edinmiştir.

 

Kalite Kontrol : Üstün kalite anlayışını benimseyip, ISO9001 : 2000 ve REACH belgeleri ile desteklenmektedir.

 

Geri Dönüşüm : Fabrikamız ürettiği malzemelerin artık hurda parçalarını kendi bünyesinde geri dönüştürüp, hiç bir plastik parçanın doğaya salınmasına izin vermemektedir.

 

2011 yılında makina parkurumuza eklediğimiz Plastik Şişirme Makinası ile deterjan, kolonya, tarım ve kozmetik sektörlerine ürün ambalajı üretimine başlanmıştır.